Kdo je největším propadákem roku?
Ač to vypadalo, že nejhorší hru roku si vybere eFootball 2022, která je nově zadarmo, ale zato je zcela nehratelná, tak to vypadá, že žezlo přebírá někdo jiný a mezi tyto nejhorší hry zařadil i GTA Trilogie.
Stránka Metacritic zveřejnila deset nejhorších her roku 2021 a zprůměrovala hodnocení od těch největších kritiků.
Nejhorší free-to-play hra je tedy eFootball 2022, což měl být nový reboot této série, ale hned v záři byla hra nehratelná a to kvůli několika chybám, chybějícímu obsahu a příšernému technickému stavu.
Nicméně na seznamu je třeba Balan Wonderworld, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood nebo i GTA: The Trilogy – Definitive Edition. Nicméně GTA Trilogy má již aktualizace, které chyby opravují a zároveň zadarmo získáte původní hry. Nicméně je pravda, že tohle Rockstar Games neomlouvá a vydali docela zpackaný remaster.
Další podobné zprávy
-
Blizzard slaví 30 let Warcraftu: Očekáváme Warcraft II Remastered?
Blizzard slaví 30 let Warcraftu s možným remasterem Warcraft II.
-
Nejlepší TAQ Evolvere loadout pro Warzone a MW3
TAQ Evolvere je nová těžká útočná puška, která byla přidána do hry Warzone v rámci aktualizace Season 1 Reloaded. Tato LMG nabízí hráčům