Aplikace Adobe Express

Pokud hledáte grafický program, který bude zcela zdarma, tak určitě vyzkoušejte Adobe Express. Jde o aplikaci, která sice není jako plnohodnotný Photoshop, ale nabízí spoustu možností, jak vytvořit krásnou grafiku pro webové stránky nebo jen tak pro příběh na Instagram či videa.

Jednoduše spustíte aplikaci a okamžitě můžete začít pracovat. Nepotřebujete žádné profesionální schopnosti designu a vytvoříte vždy něco úžasného. Budete se cítit, jako byste byli designeři celou svou dobu. Vyzkoušejte různé šablony, přidávejte texty na fotografie a aplikujte efekty s filtry.

Právě díky šablonám, které tady máte, tak si můžete najít šablony, které jsou určeny přímo pro příběhy, sociální příspěvky na FB, Instagram, Snapchat a další. Vytvářejte loga, plakáty, bannery, koláže a mnohem více. Jde o zcela jednoduchou aplikaci, kterou doporučujeme.

Pokud si začnete platit prémiový účet, tak bude fungovat i na mobilu jako Adobe Express, Premiere Rush, Photoshop Express, Spark Video, Spark Page.

Odkaz kdyžtak přímo zde

Adobe Express
Adobe Express
Developer: Adobe Inc.
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Výborná aplikace pro začátečníky a navíc je aplikace zcela zdarma. Můžete ji využívat na jednoduché úpravy bannerů, loga, plakátu nebo vytvářet koláže.