Aplikace Corel PaintShop Pro

Všimli jsme si v Microsoft obchodě aplikace Corel PaintShop. Je zde i komentář, který nám nedá, protože hodnotí aplikaci, která je sice zdarma, což je jasné, protože jinak si ji nemůžete stáhnout a museli byste předem zaplatit. Aplikace je zdarma na vyzkoušení na 1 měsíc.

V popisu aplikace je jasně napsáno, že aplikaci můžete na měsíc vyzkoušet a to zcela zdarma. Poté je tady licenční poplatek. Jelikož se jedná o profesionální grafickou aplikaci, tak je to samozřejmé.

Bohužel není to ani poprvé, že takto někdo píše hodnocení načež si ani nepřečetl popis ke zboží, kde je napsáno, proč zdarma není zcela ale jen na vyzkoušení. Aplikace je jinak naprosto skvělá. Nahrazuje Photoshop a grafikům se třeba i v Corelu mnohem lépe pracuje.

Je potřeba si uvědomit, že nikdy nedostaneme skvělou aplikaci se spoustou funkcí zcela zdarma. Je to naprosto nemožné z toho důvodu, že danou aplikaci musel někdo naprogramovat. Aplikace umí vše, jako je ořez, zmenšení, oprava, změna kontrastu, vytvoření HDR filtru, RAW fotky nebo využití jednotlivých vrstev. Dále je tady umělá inteligence pro změnu pozadí, zvětšení fotek tzv. Upsampling a další.

Corel PaintShop Pro
Corel PaintShop Pro
Developer: Corel Corporation
Price: Free

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8

Popis

Corel PaintShop Pro je aplikace, která umožňuje vytvářet nádherné kresby. Aplikaci využívají zájmena grafici.