Aplikace Spotify

Pokud patříte mezi milovníky hudby, tak si stáhněte aplikaci Spotify, ta je dokonce k dispozici v Microsoft Store, takže jednoduše kliknete a stáhnete si klasickou desktop aplikaci. Tato aplikace je určena zájmena pro Windows 10.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a díky chytrému algoritmu Vám bude spotify nabízet playlisty, které se vám budou líbit. Zároveň velmi jednoduše objevte nové písničky od známých hudebníků. V režimu zdarma můžete poslouchat jako placený zákazník, avšak rozdíl je v tom, že jsou zde reklamy a nedají se některé písničky přeskakovat.

Nicméně můžete poslouchat podcasty, audioknihy, videa, osobní playlisty a další. V prémiové verzi však máte poslech bez reklam, možnost si stáhnout písničku do mobilu a poslouchat online, lepší kvalita zvuku a pokud si nejste jistí, tak si to můžete na 30 dní jenom vyzkoušet.

  • Předplatné je na 1 měsíc a získat ho lze pro jednu osobu za 4,9€ a platba je tedy okolo 160,- Kč
  • Existuje i předplatné family, které může využívat až 5 lidí a cenově se to pohybuje okolo 250,- Kč – cenově nejvýhodnější s ohledem na jednu osobu.

  • UI
  • Cena / služby
  • Obsáhlost
4.5

Summary

Spotify je aplikace, která nabízí hudbu známých zpěváků a to za jednotné předplatné. V aplikaci najdete skvělé písničky, kdy vám i samotná aplikace navrhne playlist.