Gotham Knights: Zážitek v Gothamu, který se neobejde bez chyb

Gotham Knights, hra vyvinutá WB Games Montréal, byla vydána v říjnu 2022 a nabízí hráčům možnost vžít se do role hrdinů v temném Gothamu. Hráči mohou ovládat několik postav a spolupracovat v rámci příběhové kampaně, což je hlavní klad hry. Město Gotham je v hře zobrazeno jako otevřený svět, kde si hráči mohou užívat temné a mysteriózní atmosféry, která dokonale doplňuje zvukovou stopu.

Jedním z hlavních problémů, který byl u hry Gotham Knights často kritizován, je omezení na 30 FPS v konzolových verzích, což může negativně ovlivnit plynulost hraní. Dalším slabším místem je prý „příliš šablonovitá struktura otevřeného světa“, která může některé hráče zklamat.

Pro české fanoušky je skvělou zprávou, že Kubinx, překladatel s přezdívkou, vytvořil fanouškovskou češtinu pro PC verzi, která je k dispozici ke stažení zcela zdarma na stránkách Herní překlady.

Hodnocení 7/10 ve zmiňované recenzi odhaluje, že i přes určité nedostatky je Gotham Knights stále hrou, kterou si můžete užít, zejména pokud jste fanoušky Batmana a DC univerza. Hra zůstává v „Batmanově stínu“, ale díky své hutné atmosféře a vynikajícímu soundtracku nabízí mnoho hodin zábavy.