Hra na PC Alien: Fireteam Elite

Jde zájmena o kooperační hru, kterou sice můžete hrát zcela sami, avšak mnohem lepší je, když hru hrajete s kamarádem. Ponoříte se tak do ikonického světa, kde se vše odehrává na palubě UAS Endeavour.

Engine hry

Hra je postavena ještě na starším Unreal Engine 4 a vytvořena studiem Cold Iron. Vydavatelem v EU je Focus Home Interactive, ale v ostatních částech světa je vydavatelem sám vývojář.

Tato hra se mnohem více soustředí na akci nikoliv na hororovou atmosféru. V kooperaci budete moci hrát se třemi dalšími kamarády nebo hráči s umělou inteligencí. Hra je sice založená na druhém filmu, ale herní příběh navazuje na Alien trilogií, která byla před 23 lety. Zahrajete si totiž na mariňáka ve vesmírné lodi USS Endeavour.

Co vás ve hře čeká?

Ve hře vás čeká pět hlavních charakterů, což je střelec, demoliční muž, technik, doktor nebo průzkumník. Hra disponuje celkem čtyřmi kampaněmi, kde každá z nich má celkem tři mise. Dále je tady celkem pět úrovni obtížnosti a dvacet typů nepřátel, proti komu se vydáte. Místní kooperační mód není k dispozici a tedy je vše po internetu. Nicméně plánuje se něco takového do DLC, tak uvidíme.

Vývojářské studio Cold Iron bylo založeno v roce 2015 a postarali se o hry jako je City of Heroes a Star Trek Online.

Hra již je tedy k dispozici od 24. srpna 2021 a to na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S.

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
4.2

Popis

Nová akční kooperační střílečka, která se odehrává na vesmírné lodi. Zahrajte si za mariňáka, který má svůj tým. Hra má několik kapitol a misí.