Hra na PC Mafia Definitivní edice

Mafia patří mezi oblíbené hry spoustě hráčů. Zájmena první díl této série opravdu stojí za to, ale již má za sebou několik let, kdy první díl vyšel. Proto vývojáři přikročili k jejímu kompletnímu předělání i s novým dabingem. Nicméně, není to taková pecka, jako u prvního dílu.

Vše začalo tím, že hrajete za taxikáře Tommyho, který si jen tak v poklidu jezdil po městě a vozil své zákazníky. Vše se udává po době velké hospodářské krize, kdy spousta firem zkrachovala a peníze nebyly. Zároveň se hra odehrává před světovou válkou.

Příběh

Nicméně jednoho dne, kdy si Tommy dával cigárko, tak uslyšel strašlivou ránu a v té chvíli se objevili Mafiáni Sam a Paulie, kteří potřebovali taxík, aby unikli hochům od Morella. Salieri se Tommymu odměnil pěknou sumou peněz, ale pracovat pro něho nechtěl až do chvíle, kdy si ho Mafiáni našli a chtěli ho zabít.

Grafika

Graficky je hra na úrovní Mafia 3, avšak vývojáři vzali i mechaniky střelby z této hry, což nebylo zrovna úplně příjemné. Nicméně hra není vůbec špatná a vývojáři se i při této předělávce drželi původní verze hry, kdy trochu rozšířili příběh Sáry a Tommyho. Ve hře tak máte hezké scenérie celého města. Nicméně ovládání aut není až takové příjemné, protože když si to zkusíte, tak uvidíte, že vlastně u každého auta hážete drifty.

Nicméně dabing se povedl, problém spíš dělaly tváře a to třeba Paulího, který se nám zdá trošku nafouknutý a jiný.

Výhodným balením při koupi této hry je Mafia Trilogy – ve které obdržíte všechny díly této hry, kdy Mafia 1 a 2 mají český dabing a Mafia 3 má pouze titulky. Bohužel třetí díl Mafie není vůbec dobrý a spousta lidí hru odsoudila.

Shrnutí

Pokud jste nikdy původní Mafií nehráli, tak budete asi u tohoto remaku unešeni, avšak pokud jste původní hru hráli, tak Vás ze židle nevezme. Avšak je to opravdu zábava a pokud máte problém se spuštěním původní Mafie na svých Windows 10 a neoplýváte technickými schopnostmi, abyste hru rozjeli, tak doporučujeme přikročit k této definitivní edici. Z příběhu o nic nepřijde, jen je škoda, že soundtrack z původní hry nemohl být ani v této nové.

  • Grafika
  • Fyzika
  • Zábava
  • Dabing
3.6

Summary

Mafia Definitivní Edice je skvělá hra pro ty, kteří původní verzi hry nehráli. Avšak je pravda, že původní verze má problémy s novými Windows 10, a tak je možná lepší přikročit právě k této definitivní edici. Z příběhu se nic nevytratilo, spíš pro hráče z nostalgie není tato definitivní edice ta pravá košér.