„4K herní monitor s obnovovací frekvencí 1,000Hz“

"4K herní monitor s obnovovací frekvencí 1,000Hz"

Jestli jste si mysleli, že váš herní monitor s obnovovací frekvencí 360Hz je neuvěřitelně rychlý a responsivní, tak se připravte na další upgrade v podobě monitoru s frekvencí až 1 000Hz. Ano, správně jste přečetli, monitor s frekvencí 1 000Hz už je zde a předvádí se. A co víc, na tomto novém monitoru se nemusíte uskromňovat s nízkým rozlišením, protože tento TCL CSOT 1 000Hz herní monitor má plné 4K rozlišení.

Taková obnovovací frekvence je skvělá zejména pro hráče, kteří chtějí mít co největší výhodu ve hrách se spoustou akce a rychlými pohyby. Díky této technologii budou obrazy na obrazovce ještě plynulejší a ostré.

Pokud vás tato novinka zaujala a rádi byste se dozvěděli více informací, můžete si přečíst celý článek na webu PCGamesN, kde se dočtete o všech podrobnostech tohoto monitoru.

Na konci článku se nachází FAQ část, kde najdete odpovědi na nejběžnější otázky týkající se tohoto monitoru. Například můžete se dovědět, jaká je cena tohoto zařízení, jaké jsou jeho rozměry nebo jaké herní funkce nabízí. Tuto sekci rozhodně doporučujeme přečíst, pokud váháte nad koupí tohoto monitoru.

Pokud chcete mít ten nejlepší herní zážitek a neustále hledáte ty nejnovější technologické novinky, pak je tento monitor s frekvencí 1 000Hz a rozlišením 4K jasnou volbou pro vás. Nečekejte a pusťte se do hraní s maximálním komfortem a kvalitou obrazu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/gaming-hardware/1000hz-gaming-monitor