8 měsíců po vydání Cyberpunk 2077 je opravená minimapa

Počátky hry Cyberpunk 2077 byly opravdu krušné a například na konzolích se hra vůbec nedala hrát. Nyní to již neplatí, ale stále má hra své mouchy. CDPR však pracuje na opravných aktualizacích a tentokrát s číslovkou 1.3.

Došlo k opravení mapy

Ono asi největší změnou v tomto patchi bude právě ta mini mapka, avšak vývojáří mají i další informace o změnách, ale ten teprve upřesní. Nicméně co se týče té minimapky, tak tuto opravu už měli různí módeři dávno za sebou a jde hlavně o to, že výchozí minimapa měla moc malý rozhled, tedy když jste třeba řídili, tak jste na mapě neviděli dostatečně dopředu.

Nyní tomu tak není a máte větší rozhled. Změna přichází i v nočním klubu v domě panenek, kde hráč dělá rozhodnutí, které je od základu špatně vysvětleno.

Následně došlo k opravení sekvence v nočním klubu

Právě programátorka, která je v týmu nová, tak se jednalo o první úkol. Musela se podívat více do kódu hry protože musela porozumět UI systému videa. Uvědomila si pak, že problém je v nastavení videa. Hodnota pro časovač videa byla kratší než video sekvence. Hráč nyní lépe porozumí tomu, jak se rozhodne ve svém příběhu.

Prozatím není jisté, kdy přesně 1.3 verze dorazí, ale opravný patch verze 1.2 byl k dispozici 19. března.