Activision otevírá nové studio pro vytvoření AAA narativní série

Activision otevírá nové studio pro vytvoření AAA narativní série

Studio Elsewhere Entertainment, které je nedávno založené společností Activision, má ambiciózní plány. Jeho cílem je vytvořit „nejmodernější herní zážitek nové generace“, což znamená, že se můžeme těšit na něco opravdu speciálního.

Podle prvních informací se zdá, že se studio bude zaměřovat především na tvorbu **narrativně bohatých her**. To znamená, že se hráči mohou těšit na **poutavý příběh** a **komplexní postavy**, které je zcela pohltí do virtuálního světa.

Zástupci společnosti uvedli, že chtějí kombinovat tradiční herní žánry s **novými inovativními prvky**, které dosud nebyly v herním průmyslu vidět. To by mohlo naznačovat, že bychom se mohli dočkat například nových herních mechanik, které nás překvapí a osloví.

Zatím není známo, jaké konkrétní hry se můžeme od Elsewhere Entertainment těšit, ale už nyní je jasné, že se jedná o studio, na které bude dobré dát pozor. S podporou Activisionu a ambiciózním týmem tvůrců by nás mohly čekat opravdu zajímavé tituly, které by mohly změnit herní průmysl k lepšímu.

FAQ:
1. Kdo stojí za vznikem studia Elsewhere Entertainment?
Založení studia bylo iniciativou společnosti Activision.
2. Na co se studio zaměřuje?
Elsewhere Entertainment se zaměřuje především na tvorbu **narrativně bohatých her**.
3. Jaké můžeme očekávat novinky od tohoto studia?
Studio chce kombinovat tradiční herní žánry s **novými inovativními prvky**, které dosud nebyly v herním průmyslu vidět.

Zdroj: https://cz.ign.com/elsewhere-entertainment/18053/news/activision-otevira-nove-studio-ktere-ma-za-ukol-vytvorit-narativni-aaa-serii?utm_source=cz.ign.com