Activision potvrzuje remaster všech multiplayerových map z Modern Warfare 2 pro Call of Duty Modern Warfare 3

Activision potvrzuje remaster všech multiplayerových map z Modern Warfare 2 pro Call of Duty Modern Warfare 3

Activision potvrdil nedávnou zvěst, že Call of Duty Modern Warfare 3 se zdá být vydán s remasterovanými verzemi všech multiplayerových map z Modern Warfare 2 z roku 2009.

Fanoušci série Call of Duty se mohou těšit na nostalgickou jízdu v podobě remasterovaných map z předchozího dílu. Společnost Activision potvrdila, že ve hře Call of Duty Modern Warfare 3 budou k dispozici všechny multiplayerové mapy z populárního Modern Warfare 2, který vyšel před 12 lety.

Remastery jsou stále oblíbenější způsobem, jak oslovit fanoušky starších her. Aktualizované verze oblíbených map nabízejí hráčům možnost znovu zažít staré dobré časy a vzpomenout si na své oblíbené lokace. A to platí i pro Call of Duty Modern Warfare 3, které nyní přidává do svého obsahu remasterované mapy z předchozího dílu série.

Remasterované mapy zachovávají všechny charakteristické prvky původních verzí, ale s vylepšenou grafikou a přizpůsobením na současné technologie. Hráči se tak mohou těšit nejen na známé lokace, ale i na ještě větší detaily a vizuální zážitek.

Pro fanoušky série Call of Duty je to skvělá zpráva. Mnoho hráčů si totiž stále udržuje silné pouto ke starším dílům série a rádi by se vrátili do tehdejších map a zážitků. S remasterovanými mapami z Modern Warfare 2 se tento sen plní.

FAQ:

Q: Bude třeba si remasterované mapy zakoupit zvlášť?

A: Zatím nebylo potvrzeno, zda budou remasterované mapy součástí základní hry nebo zda budou dostupné jako samostatný balíček. Doporučuje se sledovat oficiální kanály Activision pro další informace.

Q: Budou mít remasterované mapy stejný herní obsah jako v původní verzi?

A: Ano, remasterované mapy by měly nabídnout stejný herní obsah a možnosti jako jejich původní verze. Vylepšení se dotknou zejména grafiky a vizuálního zpracování.

Q: Kdy bude Call of Duty Modern Warfare 3 s remasterovanými mapami vydán?

A: Přesné datum vydání zatím není známo. Aktivision se však zavázal, že další informace budou brzy sděleny.

Q: Budou remasterované mapy dostupné na všech platformách?

A: Activision zatím nezveřejnil informace o dostupnosti remasterovaných map. Je tedy pravděpodobné, že budou dostupné alespoň na hlavních platformách, jako jsou PlayStation, Xbox a PC.

Q: Budou mít remasterované mapy podporu pro vylepšené grafické funkce nových herních konzolí?

A: Aktivision zatím neposkytl žádné informace o podpoře vylepšených grafických funkcí nových herních konzolí. Další informace budou zveřejněny později.

Zdroj: https://www.thegamer.com/call-of-duty-modern-warfare-3-will-launch-with-mw2-2009-multiplayer-maps/