„Akční RPG Atlas Fallen s velkou slevou na Fanatical před vydáním“

"Akční RPG Atlas Fallen s velkou slevou na Fanatical před vydáním"

Atlas Fallen: Akční RPG hra s pískem a božskými tyranizujícími bohy

Srpen je plný zajímavých her, ale pouze jedna z nich nabízí radost z hraní v písčitém světě ovládaném tyranickými bohy. Písek je sice drsný a dostane se všude, ale alespoň si můžete sdílet tu frustraci v novém akčním RPG Atlas Fallen, které právě získalo velkou slevu na Fanatical před jeho vydáním 10. srpna. Teď si můžete pořídit Steam klíč za pouze 41,50 $, místo původních 50 $.

Jako bonus navíc obdržíte také zdarma Steam hru, která byla hodnocena jako „převážně pozitivní“ v rámci propagačního letního prodeje na platformě Fanatical. Pokud utratíte na webu 30 $ nebo více, bezplatná hra je vaše, takže předobjednávka Atlas Fallen vám toto bonusové dárek přinese.

Také je to vaše poslední šance získat bonusy za předobjednávku Atlas Fallen. Všechny předobjednávky obsahují balíček Ruin Rising, který přináší spoustu herních vychytávek.

Hra se odehrává ve světě, kde je lidskosti skutečně potřeba někdo, kdo se postaví tlupě útlých bohů, kteří nad nimi vládnou těžkou rukou již tisíce let. Atlas Fallen vás obsadí do role poslední naděje lidstva. Díky zbrani měnící tvar, kterou objevíte, brzy budete moci používat mocné zbraně a schopnosti naplněné pískem proti všemu, co stojí v cestě.

Čeká na vás spousta příšer, ale poražením a shromažďováním jejich esence můžete zvýšit svou sílu a přizpůsobit si, jak chcete svět zachránit. Je tu také otevřený svět, ve kterém můžete objevovat – termín „sandbox“ je zde vhodně použit – unikátní dovednosti k ovládání a kooperativní hratelnost při boji o vybudování nového světa pro lidstvo.

Pokud Atlas Fallen nezaujme váš zrak, nezoufejte, protože v propagačním letním prodeji na Fanatical je k dispozici spousta dalších her na Steam za zlevněnou cenu. Dead Island 2, Street Fighter 6 a mnoho dalších je k dispozici spolu s stovkami dalších skvělých her.

FAQ:

1. Kdy bude vydána hra Atlas Fallen?

Hra bude vydána 10. srpna.

2. Jaký je slevový kód na Fanatical?

Na Fanatical není třeba použít žádný slevový kód, cena je již snížena.

3. Je možné hru předobjednat na Fanatical?

Ano, hra je momentálně dostupná k předobjednání na Fanatical.

4. Jaké jsou předobjednávkové bonusy pro Atlas Fallen?

Všechny předobjednávky obsahují Ruin Rising Pack s mnoha herními dárky.

5. Kde je možné zakoupit hru Dead Island 2 a Street Fighter 6?

Tyto hry

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/save-big-on-atlas-fallen-and-get-a-free-steam-game-ahead-of-tomorrows-release/1100-6516693/?ftag=CAD-01-10abi2f