AMD Zen 5: Nové specifikace procesoru brzy odhaleny

AMD Zen 5: Nové specifikace procesoru brzy odhaleny

AMD má namířeno poskytnout hluboký pohled do svých nových procesorů Zen 5 na konferenci Hot Chips v srpnu 2024, jak ukázalo nedávné zveřejnění programu této akce. Zatímco očekáváme, že společnost představí své nejnovější **AMD Ryzen** procesory na Computexu v červnu, zdá se, že budeme muset počkat ještě pár měsíců, abychom zjistili, co nová architektura Zen 5 skýtá.

I když se někteří mohou cítit trochu zklamaní tím, že nejnovější souteživé procesory pro **nejkvalitnější herní výkon** od **AMD** nebudou hned po očekávaném odhalení na Computexu 2024 propuštěny, stále doufáme, že brzy zjistíme spoustu šťavnatých detailů o těchto čipech.

Pokud vás zajímá, kdy se podrobnosti o novém procesoru AMD Zen 5 konečně objeví, můžete se dočíst více na stránce [Here’s when the new AMD Zen 5 CPU specs are going to drop](https://www.pcgamesn.com/amd/zen-5-specs-hot-chips-2024).

Nezapomeňte si přečíst i další zajímavé články od PCGAMESN, například [recenzi Ryzen 7 7800X3D](https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-7-7800x3d-review), [nejoblíbenější herní procesory](https://www.pcgamesn.com/best-gaming-cpu) nebo [recenzi Radeon RX 7800 XT](https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-7-7800x3d-review).

FAQ:

1. Kdy můžeme očekávat odhalení specifikací nového procesoru AMD Zen 5?
2. Jaký dopad bude mít nová architektura Zen 5 na herní výkon?
3. Jaké další inovace nám společnost AMD připravuje v oblasti procesorů?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/amd/zen-5-specs-hot-chips-2024