AsheBF: Mistr úniků a pilotování ve hře Battlefield

Naskočení do kokpitu vrtulníku ve hře Battlefield 2042 je někdy víc obtíží než výhod. Je sice lákavé ovládat miniguny a rakety, ale v okamžiku vzletu se stáváte terčem pro každého inženýra s RPG.

Pro hráče, jako je streamer Battlefieldu AsheBF, je to výzva na celý nový level. AsheBF musí čelit týmu stream-sniperů, kteří jsou zaměřeni na jeho likvidaci. AsheBF uvedl, že ho obtěžuje stejná skupina hráčů téměř rok, ale i přes to se úspěšně brání.

V průběhu posledního roku AsheBF, který ve hře výhradně zastává roli pilota, strávil hodiny v tréninku, zdokonalujíc své umění unikání raket, stejně jako kung-fu bojovník vstřebává rány. Jako voda uniká střelám a jeho tělo se přetváří v rychlý vrtulník.

Vizualizovat si to můžete v následujícím klipu, kde je AsheBF v situaci 1v24 – proti vrtulníku, dvěma stíhačkám, pozemním vozidlům a nesčetným inženýrům řídícím ručně ovládané RPG.

AsheBFova schopnost přežít takovou převahu je obdivuhodná. Připomíná akčního hrdinu Johna Wicka, ale místo toho, aby se proháněl oblohou pro vzrušení, je nucen hrát tímto způsobem, aby se vyhnul stream-sniperům, kteří ho stíhají.