Assassin’s Creed Shadows: Černý samuraj a asasínka ve spojenectví (Premiéra + datum)

Assassin's Creed Shadows: Černý samuraj a asasínka ve spojenectví (Premiéra + datum)

Nový trailer na hru Assassin’s Creed Shadows konečně odhalil, jak se tato populární herní série spojuje s feudálním Japonskem a asasíny. Fanoušci se mohou těšit na nový zážitek plný akce, intrik a samurajů.

Trailer nám představil **dvojici protagonistů**, kteří se vydávají na nebezpečnou misi ve stínu samurajských mečů a bojových umění. Hra slibuje **epické bitvy** a napínavý příběh, který hráče vtáhne do starověkého Japonska plného tajemství a nebezpečí.

Assassin’s Creed Shadows byl dlouho očekávaným titulem, který přináší nový pohled na svět asasínů a jejich boje za spravedlnost a svobodu. Datum vydání je konečně známo a fanoušci se nemohou dočkat, až se **pustí do dobrodružství** plného akce a napětí.

Pokud máte nějaké otázky ohledně hry Assassin’s Creed Shadows, podívejte se na následující FAQ:

1. Kdy bude hra vydána?
2. Jaké bude možné platformy hrát hru?
3. Jaká je hlavní motivace protagonistů v příběhu?

Assassin’s Creed Shadows slibuje **neskutečný herní zážitek** pro všechny fanoušky série i nové hráče, kteří touží po dobrodružství v krásném prostředí feudálního Japonska. Sledujte novinky o hře a připravte se na nejnovější kapitolu v sérii Assassin’s Creed!

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-codename-red/18025/news/spolu-s-datem-premiery-se-objevil-i-prvni-akcni-trailer-na-assassins-creed-shadows-ktery-predstavuje