Assassin’s Creed Shadows – Odhalení screenshotů

Assassin's Creed Shadows - Odhalení screenshotů

Hra Assassins Creed Shadows – Gameplay a podrobnosti

Nový díl populární herní série Assassins Creed se blíží! Nová hra s názvem Assassins Creed Shadows byla nedávno oznámena a fanoušci se nemohou dočkat, až se dostanou do světa plného **intrik** a **akce**. Na obrázcích a screenshotch, které byly zveřejněny, můžeme vidět detaily z **gameplaye** a prostředí, ve kterém se budeme pohybovat.

Na screenshotu lze vidět postavu **Assassina**, který se pohybuje po střechách starého města a vydává se splnit svou další misi. Grafika vypadá úchvatně a podle prvních dojmů můžeme očekávat opět úžasnou atmosféru, která je typická pro sérii Assassins Creed.

Podle informací od vývojářů bude hra Assassins Creed Shadows nabízet bohatý příběh, nové herní mechaniky a možnost ponořit se do světa **historie** a **tajemství**. Zdá se, že se můžeme těšit na další dobrodružství, které nás vtáhne a nevydá ani na chvíli.

Zatím není známo přesné datum vydání hry, ale fanoušci už teď netrpělivě čekají na každý nový detail a spekulace o tom, co nás v Assassins Creed Shadows čeká.

FAQ:
1. Bude hra dostupná na PlayStation 5 a Xbox Series X?
– Ano, Assassins Creed Shadows by měla být dostupná pro nové herní konzole.
2. Jaké nové herní mechaniky můžeme očekávat?
– Podle prvních informací se můžeme těšit na inovace v bojovém systému a pohybu po prostředí.
3. Bude hra obsahovat multiplayer režim?
– Zatím nejsou známy detaily ohledně multiplayeru v Assassins Creed Shadows, ale vývojáři slibují bohatý singleplayer zážitek.

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-codename-red/18026/gallery/assassins-creed-shadows-reveal-screenshots