Assassin’s Creed Shadows: Samurajský hrdina a nebezpečná asasínka

Assassin's Creed Shadows: Samurajský hrdina a nebezpečná asasínka

Ubisoft nedokázal udržet své plány v tajnosti a před oficiálním odhalením se na internetu objevil obrázek nového dílu série Assassin’s Creed. Hra s názvem Assassin’s Creed Shadows se tentokrát odehraje v feudálním Japonsku a přinese nám dva hlavní hrdiny.

Na uniklém obrázku můžeme vidět odlišné postavy, z nichž jedna vypadá jako typický samuraj a druhá jako zručný ninja. Je tedy možné, že se budeme pohybovat po rozmanitých prostředích a plnit různorodé mise.

Fanoušci série se mohou těšit na pestrou paletu zbraní a dovedností, které budou moci využívat ve hře. Očekává se, že Assassin’s Creed Shadows bude navazovat na úspěšné díly série a přinese nám opět nádherně zpracovaný historický svět.

Zatímco se nadšení hráči těší na oficiální oznámení hry a další detaily, zde je FAQ s odpověďmi na nejčastější otázky:

1. Kdy bude hra Assassin’s Creed Shadows oficiálně odhalena?
– Oficiální odhalení hry je plánováno na letošní herní veletrh E3.

2. Jaké novinky a změny můžeme v Assassin’s Creed Shadows očekávat?
– Můžeme se těšit na nová prostředí a historické období, stejně jako na dva hlavní hrdiny s odlišnými dovednostmi.

3. Bude hra dostupná na všechny herní platformy?
– Zatím nebyly potvrzeny detaily ohledně dostupnosti hry na konkrétních platformách.

Assassin’s Creed Shadows rozhodně vyvolal zvědavost a nadšení mezi fanoušky série, kteří se již nemohou dočkat nové dobrodružné výpravy do období feudálního Japonska. Sledujte novinky a buďte připraveni na další epické dobrodružství v rámci Assassin’s Creed!

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-codename-red/18012/news/unikl-titulni-obrazek-assassins-creed-shadows-na-kterem-muzete-videt-jak-samurajskeho-hrdinu-tak-neb