Asus ROG Ally X: Obrovská baterie podle nových informací

Asus ROG Ally X: Obrovská baterie podle nových informací

Asus ROG Ally X – nový model s obrovskou baterií

Internetem se rozšířily úplné specifikace nového modelu Asus ROG Ally X a i když nejsou žádné obrovské překvapení, zdvojnásobení kapacity baterie naznačuje, že Asus myslel vážně na to, aby jste mohli hrát déle na svém novém handheldu.

Asus ROG Ally je stále jedním z nejlepších handheld herních PC zařízení na trhu a únik specifikací pro nový model X ukazují, že se nejedná pouze o vizuální upgrade. Ve svém teaseru naživo, Asus diskutoval o větší baterii a rychlejší paměti RAM, a tyto tvrzení jsou podporována tím, co nyní vidíme.

Nový model Asus ROG Ally X přináší nejen zlepšení výkonu, ale také výrazné zvýšení kapacity baterie, což znamená delší herní zážitek bez nutnosti častého nabíjení.

Pro více informací si můžete přečíst originální článek na stránkách PCGamesN [zde](https://www.pcgamesn.com/asus/rog-ally-x-specs-leaked).

Pokud hledáte další recenze produktů od Asusu, můžete se podívat na naše další články: [Asus ROG Swift PG27UQ review](https://www.pcgamesn.com/asus-rog-swift-pg27uq-review-performance), [Asus ROG Raikiri review](https://www.pcgamesn.com/asus/rog-raikiri-pro-review), [Best gaming motherboard](https://www.pcgamesn.com/best-gaming-motherboard).

FAQ:
1. Jaká je kapacita baterie u nového modelu Asus ROG Ally X?
Odpověď: Baterie je zdvojnásobená ve srovnání s předchozím modelem.

2. Jak rychlá je paměť RAM u nového modelu?
Odpověď: Paměť RAM je rychlejší než u předchozí verze.

3. Je již dostupný k nákupu nový model Asus ROG Ally X?
Odpověď: Podle úniků specifikací zatím není známo oficiální datum vydání, ale očekává se brzy.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/asus/rog-ally-x-specs-leaked