Bad Boys 4: Ride or Die – nový trailer a datum vydání! 🚔🔥

Bad Boys 4: Ride or Die - nový trailer a datum vydání! 🚔🔥

Bad Boys 4 oficiálně pojmenovaný Ride or Die přináší fanouškům nezaměnitelnou dávku akce, humoru a bromance, na kterou jsou zvyklí. Mike Lowrey a Marcus Burnett se vrací do akce ve stylu, který je pro tento dvojici charakteristický.

Ve čtvrtém díle série Bad Boys se naši hrdinové musí znovu postavit do cesty nebezpečnému zločinci, který hrozí ničením města. S bitvou o Miami na spadnutí je na Mikeovi a Marcusi, aby své osvědčené taktiky a schopnosti využili k tomu, aby zachránili den a dopadli zločince.

Film Bad Boys 4: Ride or Die slibuje nekompromisní akci, strhující sled událostí a samozřejmě nezbytnou dávku humoru, která této sérii dominuje. Fanoušci se tak mohou těšit na skvělé zábavné scény, emotivní okamžiky a vtipné dialogy, které udělají z kina nezapomenutelný zážitek.

Bad Boys 4: Ride or Die bude ve vybraných českých kinech od 7. června. Takže si dejte pozor, ať nezmeškáte tento epický návrat oblíbených policejních parťáků.

FAQ:
1. Kdy bude film Bad Boys 4: Ride or Die dostupný v českých kinech?
Film bude uveden do kin od 7. června.
2. Kdo se vrací v hlavních rolích?
Hlavní role Mikea Lowreyho a Marcuse Burnetta opět ztvární Will Smith a Martin Lawrence.
3. Jaký žánr film Bad Boys 4: Ride or Die představuje?
Film je akční komedií s prvky buddy cop žánru.

Zdroj: https://cz.ign.com/bad-boys-4/17390/news/bad-boys-4-oficialne-s-podtitulem-ride-or-die-novy-trailer-a-datum-vydani