Baldur’s Gate 3 boss: Hráči nechtějí hromadné předplatné!

Baldur's Gate 3 boss: Hráči nechtějí hromadné předplatné!

Baldurova Brána 3 – ředitel a CEO Společnosti Larian, Swen Vincke, tvrdí, že všichni distributoři přecházející na placené předplatné způsobí „divokou“ znehodnocení nových her. Vincke také obhajuje názor, že „obsah vždy bude králem“ a dodává, že se stane obtížnějším vidět dobrý obsah, pokud každá platforma spoléhá na předplatné.

Podle Vinckeho je problém s masovým předplatným modelem v tom, že velké množství her bude nabízeno na jednom místě za pevnou cenu. To povede k narušení objevování nových her a konkurenci mezi vývojáři. Vincke věří, že každá hra by měla mít možnost prezentovat se samostatně a hráči by měli mít možnost si vybrat nezávisle na platformě.

Vincke také poukazuje na to, že pokud se všichni distributoři rozhodnou přejít na předplatné modely, hry budou mít mnohem menší šanci na objevení. Rozptýlenost se stane obrovskou překážkou a kvalitní hry se mohou ztratit v oceánu obsahu.

„Baldurova Brána 3“ je očekávaná hra, která přichází od vývojářů Larian Studios. Je to pokračování populární série RPG her, které získaly velkou popularitu mezi hráči. Vincke je známý svým kritickým pohledem na herní průmysl a jeho názory jsou často sledovány komunitou hráčů.

Zatím není jasné, jak se herní průmysl vyvine v oblasti předplatných modelů. Někteří distributoři již tento model přijali a nabízejí předplatné služby, které umožňují přístup k různým hrám. Nicméně Vincke tvrdí, že hráči nechtějí masové předplatné a raději mají možnost samostatně si vybrat, které hry chtějí hrát.

V této souvislosti je důležité si uvědomit, že obsah hry je klíčovým faktorem pro její úspěch. Bez kvalitního obsahu by žádný herní model nebyl úspěšný. Vincke zdůrazňuje význam dobrého obsahu a varuje, že masové předplatné může způsobit, že kvalitní hry nebudou správně oceněny a hráči je přehlédnou.

Zdroj:
Baldur’s Gate 3 boss says gamers don’t want mass subscriptions [online]. [cit. 2024-01-05]. Dostupné z: https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3/subscription-model

FAQ:
1. Jaký je názor ředitele Baldurovy Brány 3, Swena Vinckeho, na masové předplatné?
Swen Vincke tvrdí, že hráči nechtějí masové předplatné a raději si vybírají sami, které hry chtějí hrát.

2. Jaký problém Vincke spatřuje v masovém předplatném modelu?
Vincke se obává, že masové předplatné způsobí znehodnocení nových her a naruší objevování nového obsahu.

3. Jaký

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3/subscription-model