Batman 2 scénárista potvrdil spin-off Hry o trůny s G.R.R. Martinem

Batman 2 scénárista potvrdil spin-off Hry o trůny s G.R.R. Martinem

Scenárista **Mattson Tomlin** nedávno potvrdil, že pracuje na novém **spin-offu** k populárnímu seriálu **Hra o trůny**. Tentokrát se však nebudeme zabývat současnými událostmi v Západozemí, ale zaměříme se na postavu, jež formovala celou říši – **Aegona Dobyvatele**.

Aegon Dobyvatel, známý také jako Aegon I. Targaryen, byl prvním králem sjednoceného Sedmi království a zakladatelem dynastie **Targaryenů**. Jeho invaze do Západozemí a následné spojení království pod jeho vládou jsou jedním z nejdůležitějších momentů v historii Westerosu.

V rámci **spin-offu** se podle Tomlina podíváme na události před invazí Aegona Dobyvatele a sledovat budeme jeho cestu k moci a sjednocení království pod svou vládou. **Hra o trůny** se tedy rozšíří o další hloubku historie a zajímavé postavy.

„**Tohle je historie, chovejte se k tomu, jako by se to stalo**,“ uvedl Mattson Tomlin o svém novém projektu. Fanoušci seriálu **Hra o trůny** se tak mohou těšit na další dobrodružství a politické intriky ve světě George R.R. Martina.


### FAQ:

1. Kdo bude hrát roli Aegona Dobyvatele v novém spin-offu?
– Zatím nejsou známy detaily ohledně obsazení hlavní role Aegona Dobyvatele.

2. Kdy můžeme očekávat premiéru spin-offu Hry o trůny zaměřeného na Aegona Dobyvatele?
– Premiéra spin-offu zatím není stanovena, sledujte oficiální kanály pro další informace.

3. Bude nový spin-off Hry o trůny navazovat na události z původního seriálu?
– Spin-off zaměřený na Aegona Dobyvatele se bude odehrávat před událostmi v původní Hře o trůny, takže lze očekávat nové příběhy a postavy.

Zdroj: https://cz.ign.com/game-of-thrones-1/18048/news/scenarista-batmana-2-potvrdil-spin-off-hry-o-truny-a-spolupraci-s-georgem-r-r-martinem-na-vytvoreni