Battlefield 2042 Beta byla nejúspěšnější Early Access událost v historií EA

Battlefield 2042 beta nyní čítá a zapisuje se do historie úspěšných Early Access události. Společnost odhalila nejnovější finanční statistiky a v posledním kvartále, kdy právě probíhaly beta testy Battlefield 2042 je uvedeno, že se jednalo o nejúspěšnější early access periodu v historií vydavatelé.

Abychom byli více srozuměni, tak EA je vydavatelem Battlefield 2042 a DICE je tvůrcem této hry. Hra sice nebude mít kampaň, ale pouze hru pro více hráčů a Beta nesplnila očekávaní hráčů, kdy se DICE přislíbilo, že do vydání plné verze hry veškeré chyby opraví. Nicméně ani v dalších testech hráči nebyli chybami odrazeni a pokračovali v hraní této hry.

Do předběžného přístupu se zapojilo na 3.1 miliónů lidí. Do otevřené bety se zapojilo 7.7 miliónů hráčů. Mohlo by to být dobré znamení pro plnohodnotnou verzi hry Battlefield 2042, protože jde vidět, že o hru byl zájem.

Hra navíc bude muset čelit konkurenci Call of Duty Vanguard, která je již v prodeji od vývojářů Sledgehammer Games a je opět v období druhé světové války.