Battlefield 2042 obdrží novou skóre tabulku

EA odhalilo, jak bude vypadat nová tabulka skóre hráčů a to ve zlepšeném vzhledu. Nicméně hráči nejsou vůbec spokojení. Nicméně konečně dostává Battlefield 2042 alespoň tuto skóre tabulku.

Aktualizace 3.3, která má dorazit příští měsíc, tak bude zároveň mít tabulku skóre v novém designu, která ukáže, jak se hráči daří na celém serveru. Hráči si hodně stěžovali, že zde chybí informace o tom, jaký rank má váš tým a to včetně zabití, asistovaných zabití, oživení a dalších.

Dále chybí individuální data hráčů, kteří nejsou s vámi v týmu. Je možné, že je to z toho důvodu, aby ve hře nevznikala toxicita a ponížení. Je pak těžké odsoudit nějakého hráče za jejich výkon, když ani nevíte, jak se mu ve hře daří.

Nicméně informace v týmu se objeví.

Finální skórová tabůlka bude ještě upravena, takže se nejedná o konečný výsledek. Spousta lidí si stěžuje na absenci informací, jako je smrt hráčů nebo odezva. Zároveň není tabulka rozdělená na týmy.

Aktualizace Battlefield 2042 3.3 dorazí někdy uprostřed února. Mezitím ještě dorazila aktualizace 3.2, která mění systém odměn.