Battlefield 2042 odhalil svou pátou sezónu s podtitulem New Dawn

Hra Battlefield 2042 se chystá na svou pátou sezónu s podtitulem New Dawn a fanoušci se mohou těšit na mnoho novinek. Nová sezóna byla uvedena na všech platformách 7. června a přinesla spoustu obsahu pro nové hráče i veterány.

Největší novinkou této sezóny je příchod nové mapy s názvem Reclaimed. Tato mapa se odehrává v českých lesích v opuštěném průmyslovém parku. Reclaimed nabízí hráčům turbínu, vykolejený vlak a dokonce i podzemní bunkr. Díky těmto různorodým lokalitám budou hráči mít možnost využít různé strategie a taktiky.

Vývojáři se rozhodli vynechat mapu z předchozí sezóny, Přesýpací hodiny. To znamená, že hráči se mohou těšit na bližší kontrolní body, větší množství možností krytí a celkově více akce než ve hře Přesýpací hodiny. Každá nová sezóna přináší hráčům něco jiného a tvůrci se snaží udržet hru zajímavou a neustále se vyvíjející.

Samozřejmostí v Battle Passu jsou nové zbraně, skiny a 100 úrovní, které hráči budou moci postupně odemykat. Tento systém umožňuje hráčům získávat odměny za své herní úspěchy a zároveň se při tom bavit.

Battlefield 2042 se stále rozšiřuje a nabízí hráčům nové zážitky. Pátá sezóna s podtitulem New Dawn přináší novou mapu Reclaimed, která je plná akce a možností pro taktické hraní.

Kdy bude uvedena pátá sezóna hry Battlefield 2042?

Pátá sezóna s podtitulem New Dawn bude uvedena na všech platformách 7. června.

Jakou novou mapu přinese pátá sezóna?

Pátá sezóna přinese novou mapu s názvem Reclaimed, která se odehrává v českých lesích v opuštěném průmyslovém parku. Na mapě budou hráči mít k dispozici turbínu, vykolejený vlak a podzemní bunkr.

Co je obsaženo v Battle Passu?

Battle Pass obsahuje nové zbraně, skiny a celkem 100 úrovní, které hráči budou moci postupně odemykat.