„Bethesda oznámila obrovskou velikost stahování Starfieldu pro Xbox a PC“

"Bethesda oznámila obrovskou velikost stahování Starfieldu pro Xbox a PC"

Starfield od Bethesda – oficiálně oznámeno velikost souborů pro Xbox a PC

Společnost Bethesda se chystá vydat svou nejnovější hru s názvem Starfield, která slibuje celou galaxii k prozkoumání. To je opravdu ambiciózní cíl, a vzhledem k velikosti samotné hry mnozí očekávali opravdové monstrum, pokud jde o velikost souborů ke stažení. Ukazuje se, že jsme měli pravdu, protože oficiálně byly oznámeny velikosti souborů pro Starfield na Xbox a PC a jsou opravdu pěkně robustní.

Podle zveřejněných informací bude potřeba na Xboxu stáhnout až 150 GB dat, což je obrovské množství. Pokud jste majiteli starších verzí Xboxu s menšími úložišti, budete muset uvolnit dostatek místa pro tuto masivní hru. Naštěstí pro majitele PC bude situace o něco lepší. Starfield vyžaduje na PC 80 GB místa na disku, což je stále hodně, ale oproti Xboxu je to přece jenom méně.

Tato ohromná velikost souborů naznačuje, jak obrovský a detailní herní svět bychom mohli očekávat. Bethesda si vždy zakládala na rozsáhlých a propracovaných hrách, a Starfield to vypadá, že nebude vyjímkou. Hráči se mohou těšit na nekonečné prozkoumávání galaxie, objevování nových planet, vesmírných lodí a možná i nejrůznějších vesmírných bytostí.

Pokud se vám tato zpráva líbí a chystáte se na Starfield, mějte na paměti, že je důležité mít na svém zařízení dostatek místa pro tento gigantický soubor. Ačkoliv se jedná o VR hru, není vyloučeno, že v budoucnosti by se mohla objevit i verze pro jiné herní konzole.

FAQ:

Q: Jakou velikost mají soubory pro Starfield na Xboxu?

A: Soubory pro Starfield na Xboxu dosahují velikosti 150 GB.

Q: Kolik místa bude Starfield vyžadovat na PC?

A: Starfield vyžaduje na PC 80 GB místa na disku.

Q: Může se Starfield objevit i na jiných herních konzolích?

A: Zatím byla oznámena pouze verze pro Xbox a PC, ale v budoucnosti se může objevit i na jiných konzolích.

Zdroj: https://www.thegamer.com/starfield-official-file-size-xbox-series-x-s-pc/