Bezplatná aktualizace pro Fallout 4 na novou generaci není pro majitele PS Plus Collection, potvrdila Bethesda

Bezplatná aktualizace pro Fallout 4 na novou generaci není pro majitele PS Plus Collection, potvrdila Bethesda

V poslední době se rozvířila bouře kolem možnosti bezplatného upgrade na next-gen verzi hry Fallout 4 od společnosti Bethesda. Mnozí hráči se zmateně ptali, kdo má nárok na tuto aktualizaci a kdo nikoliv. Nyní však Bethesda vydala oficiální vysvětlení, které vrhá světlo na tuto záležitost.

Podle vyjádření Bethesdy mají nárok na bezplatný upgrade ti hráči, kteří vlastní Fallout 4 v rámci PS Plus Collection. To znamená, že ti, kteří mají hru zakoupenou jinak, například fyzicky nebo digitálně, na upgrade nárok nemají. Toto rozhodnutí vyvolalo v komunitě mix reakcí – někteří hráči jsou zklamáni, zatímco jiní si cení toho, že mají možnost zdarma vylepšit svou hru na novou úroveň grafiky a výkonu.

Bethesda zároveň uvedla, že tento upgrade bude dostupný pouze pro majitele konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Pro majitele PC verzí hry bohužel tato možnost není dostupná.

Na závěr ještě shrneme několik důležitých informací:

1. **Bezplatný upgrade na next-gen verzi Fallout 4 mají pouze majitelé hry v rámci PS Plus Collection.
2. Upgrade je dostupný pouze pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.
3. PC hráči tuto možnost nemají.**

Pokud jste mezi šťastlivci vlastnícími Fallout 4 v PS Plus Collection, neváhejte a využijte možnost bezplatného upgrade na next-gen verzi této ikonické postapokalyptické hry!

Zdroj: https://cz.ign.com/fallout-4/17829/news/ti-kdo-vlastni-fallout-4-prostrednictvim-ps-plus-collection-nedostanou-bezplatnou-aktualizaci-pro-no?utm_source=cz.ign.com