Bioware propouští 50 zaměstnanců kvůli změně potřeb studia.

Bioware propouští 50 zaměstnanců kvůli změně potřeb studia.

Bioware, renomované herní studio, nedávno oznámilo další kolečko propouštění. Tato zpráva přišla poté, co studio již dříve zrušilo svoji nejnovější hru Anthem NEXT. Bioware se momentálně zaměřuje na vývoj dvou dalších her – Dragon Age: Dreadwolf a nového Mass Effectu.

Po propuštění 50 zaměstnanců se studio pokouší přizpůsobit novým potřebám. Dle jejich vyjádření jde o strategické rozhodnutí, které jim umožní efektivně pracovat na nadcházejících projektech. Přestože propouštění zaměstnanců je vždy neblahou zprávou, Bioware stále doufá, že se dokáže udržet ve světě herního průmyslu alespoň díky svým nadcházejícím hrám.

Dragon Age: Dreadwolf je dlouho očekávaným pokračováním populární fantasy RPG série Dragon Age. I když zatím nemáme mnoho informací o jeho příběhu či herním systému, fanoušci série se nemohou dočkat dalšího dobrodružství v prostředí Thedasu.

Dalším projekt, na kterém Bioware pracuje, je nový díl Mass Effectu. Předchozí trilogie Mass Effect se stala ikonou sci-fi RPG her a fanoušci si od příštího dílu slibují obdobné zážitky. Hezkým překvapením je, že se někteří tvůrci původní trilogie vrátili k práci na tomto projektu, což zvýšilo očekávání fanoušků.

Je důležité podotknout, že i když Bioware propustilo část svých zaměstnanců, studio stále hledá nové tvůrčí talenty. Pokud tedy sníte o kariéře v herním průmyslu a jste připraveni přijmout výzvu, může Bioware být pro vás skvělou příležitostí.

FAQ:

1. Proč propustilo Bioware 50 zaměstnanců?

Bioware propustilo zaměstnance z důvodu potřeby přizpůsobení se novým projektům.

2. Na jakých hrách momentálně Bioware pracuje?

Bioware momentálně pracuje na hrách Dragon Age: Dreadwolf a novém dílu Mass Effectu.

3. Je propouštění zaměstnanců důsledkem neschopnosti studia udržet se na trhu?

Bioware si stále drží své postavení na trhu a propouštění zaměstnanců je strategickým rozhodnutím pro účely efektivní práce na nadcházejících projektech.

4. Mohu se přihlásit do Bioware a pracovat na jejich hrách?

Ano, Bioware stále hledá nové tvůrčí talenty a pokud jste ochotni přijmout výzvu, můžete se přihlásit do jejich týmu.

Zdroj: https://es.ign.com/dragon-age-dreadwolf/193491/news/bioware-elimina-50-puestos-de-trabajo-para-adaptarse-a-las-necesidades-cambiantes-del-estudio