Bohemia Interactive představuje Silica: RTS/FPS crossover na exoplanetě

Bohemia Interactive oznámila brzké vydání nového titulu Silica, který kombinuje prvky RTS (strategie v reálném čase) a FPS (střílečky z pohledu první osoby). Hra se odehrává na fiktivní planetě Baltarus, kde je hlavním úkolem hráčů najít a těžit vzácný prvek Balterium. Silica vznikla v rámci nového labelu Bohemia Inkubátoru, který podporuje nezávislé tvůrce her.

Titul Silica vyvinul Martin „Dram“ Melichárek, hlavní vývojář hry Take On Mars. Hra bude brzy dostupná prostřednictvím Steam Early Access a v předběžném přístupu zůstane 9-12 měsíců.

Silica nabízí bohatý herní zážitek s třemi rozmanitými herními režimy: Strategy, Prospector a Arena. Hráči mohou vybírat mezi různými pěchotními třídami, ovládat vozidla a vyzkoušet si hratelné jednotky hmyzích „alienů“. Silica podporuje hraní jak v singleplayeru, tak i multiplayeru.

Klíčová slova: Bohemia Interactive, Silica, RTS, FPS, Baltarus, Balterium, Bohemia Inkubátor, Martin Melichárek, Steam Early Access, Strategy, Prospector, Arena, vozidla, pěchotní třídy, hmyzí „alieni“.

Co je Silica?

Silica je nový crossover titul mezi RTS a FPS hrami od Bohemia Interactive, odehrávající se na fiktivní planetě Baltarus.

Kdo stojí za vývojem hry Silica?

Silica vyvinul Martin „Dram“ Melichárek, hlavní vývojář hry Take On Mars, pod záštitou Bohemia Inkubátoru.

Kdy bude Silica dostupná na Steam Early Access?

Silica bude brzy k dispozici v programu Steam Early Access a v předběžném přístupu zůstane 9-12 měsíců.

Jaké herní módy nabízí Silica?

Hra nabízí tři rozmanité herní režimy: Strategy, Prospector a Arena.

Je Silica hratelná v multiplayeru?

Ano, Silica podporuje hraní jak v singleplayeru, tak i multiplayeru.