Brzy vyjde dungeon crawler na Steamu s novým hrdinou – zdarma dostupné playtesty

Brzy vyjde dungeon crawler na Steamu s novým hrdinou - zdarma dostupné playtesty

Nový dungeon crawler Dungeon Stalkers nabízí hráčům možnost vyzkoušet novou postavu

S příchodem her Dark a Darker na Epic Games Store, ale stále nepřítomných na Steamu, začíná PvPvE žánr dungeon crawlerů dostávat nové konkurenty. Vedle soupeřící hry Dungeonborne, korejské studio Action Square nás láká na novinku s názvem **Dungeon Stalkers**, krásný multiplayer RPG, ve kterém je temnota vaším spojencem a ne něčím, čeho se obávat. Dnes se na Steamu objevuje bezplatný playtest, který vám umožní vyzkoušet si novou postavu z Dungeon Stalkers, výrobu vybavení, nový herní mód a dokonce i tancování.

Hra Dungeon Stalkers se zdá být velmi ambiciózní a nabízí hráčům zajímavé prvky, které se mohou stát pro fanoušky dungeon crawlerů skvělou příležitostí. **Akční RPG** se snaží přinést něco nového do žánru a zaujmout hráče svým působivým vizuálním stylem a inovativními herními mechanismy.

Pokud jste fanouškem RPG her a multiplayeru, určitě byste neměli minout tento zajímavý titul. Navíc díky bezplatnému playtestu si můžete vyzkoušet novou postavu a další novinky přímo v akci. **Dungeon Stalkers** slibuje hodně zábavy pro všechny nadšence do dungeon crawlerů.

Pokud máte zájem o více informací o hře **Dungeon Stalkers** a chcete si ji vyzkoušet sami, podívejte se na oficiální stránku Steamu a získejte víc informací o playtestu. Tato hra může být skvělou volbou pro všechny hráče, kteří hledají nový zážitek v žánru RPG her.

**FAQ:**

1. Jak dlouho bude trvat playtest hry Dungeon Stalkers?
– Playtest bude k dispozici po omezenou dobu, takže neváhejte a vyzkoušejte si nové funkce co nejdříve.

2. Jaké novinky můžeme očekávat ve hře Dungeon Stalkers?
– Nový herní mód, možnost výroby vybavení a zcela nová postava jsou jen některé z funkcí, které můžete v playtestu vyzkoušet.

3. Bude hra Dungeon Stalkers dostupná i po skončení playtestu?
– Po ukončení playtestu by měla hra být k dispozici k běžnému zakoupení na Steamu. Sledujte oficiální kanály hry pro více informací.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dungeon-stalkers/free-playtest