Bývalý technický ředitel odhaluje jména dvou nových her série Borderlands

Bývalý technický ředitel odhaluje jména dvou nových her série Borderlands

Na LinkedIn profilu bývalého vývojáře se objevily informace o dalších dílech populární hry Borderlands. Jedná se pravděpodobně o přímé pokračování a novou spin-off hru. Zatím není jasné, kdy přesně firma Gearbox tyto projekty oficiálně představí.

Tým vývojářů hry Borderlands si získal početné fanoušky po celém světě a právě pro ně byla tato zpráva ohlášena. Nejnovější informace byly získány z LinkedIn profilu jednoho ze bývalých technických ředitelů ve společnosti Gearbox. Tento vývojář ve svém životopise uvádí, že pracoval na dvou dalších hrách z populární série Borderlands.

Ještě před oficiálním oznámením se však fanoušci hry musí spokojit s těmito skromnými informacemi. O přesném obsahu a nových funkcích her zatím nejsou žádné podrobnosti. Zůstává pouze čekat na oficiální oznámení od společnosti Gearbox.

V minulosti se hry série Borderlands těšily velkému úspěchu díky svému unikátnímu hernímu stylu a zábavným postavám. Zřejmě se fanoušci mohou těšit na další vzrušující dobrodružství v této barvitě šílené hře.

Pokud se chcete dozvědět více o této zprávě, můžete navštívit odkaz na článek na webové stránce PCGamesN, který najdete na konci tohoto článku.

FAQ:

1. Jsou potvrzeny další hry ze série Borderlands?

Ano, podle informací z LinkedIn profilu bývalého vývojáře jsou připravovány další hry ze série Borderlands.

2. Kdy budou hry oficiálně představeny?

Zatím není známo, kdy přesně společnost Gearbox oficiálně představí tyto projekty.

3. Jaké jsou detaily o nových hrách?

Zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o obsahu a nových funkcích her.

4. Kde můžu najít více informací o této zprávě?

Pokud se chcete dozvědět více, můžete navštívit článek na webové stránce PCGamesN, který najdete na konci tohoto článku.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/borderlands-3/borderlands-4-linkedin