Červené dveře dělají hráči ve Warzone neviditelnými

Tentokrát to nejsou helikoptéry, které dělají problém, ale záhadné červené dveře. Červené dveře se objevují ve Verdansk od doby Call of Duty: Warzone sezóna 4. Pokud do nich vkročíte, tak vás teleportují do náhodně vygenerované místnosti a od poloviny sezóny zase do jiné části mapy.

Není jisté, jestli se jedná o chybu nebo úmysl. Avšak ne dlouho po aktualizaci nastal jeden problém, který určitě není úmyslně a jedná se pravděpodobně o chybu. Jde opět o chybu, kdy je hráč neviditelný. Tento problém už hráči Warzone poznávají.

Koukněte se sami na video níže. Nicméně je zapotřebí udělat několik věcí, takže získat neviditelnost není až tak jednoduché. Budete muset hodit granát na motorce (funguje i na ATV – čtyřkolce) a vkročit do dveří. Tohle udělat vše najednou.

Je důležité správné načasování. Není úplně jasné, jestli se jedná o stejnou chybu, která ve hře byla i v sezóně 2 a dokonce naposledy v květnu 2021. Je možné, že se jedná o novou chybu. Problémem je, že Raven Software musí chybu opravit co nejrychleji, protože již to obtěžuje normální hráče.