Chybí jedno obrovské vystoupení ve Fortnite Disney crossoveru

Chybí jedno obrovské vystoupení ve Fortnite Disney crossoveru

Fortnite a Disney se spojili v jedinečné crossover události, která přinesla do oblíbeného online hry mnoho odkazů na různé Disneyho vlastnictví a postavy. Avšak nejslavnější animovaná rodina Ameriky, Simpsonovi, v tomto crossoveru chyběli. Je to překvapivé, protože Disney nedávno koupil Fox, a tím pádem i práva na Simpsonovy.

Tato absence Simpsonových ve Fortnite může být zklamáním pro mnoho fanoušků. Simpsonovi jsou jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších animovaných rodin na světě a jejich přítomnost ve hře by jistě přilákala mnoho hráčů. Vzhledem k tomu, že Disney vlastní práva na Simpsonovy, bylo očekáváno, že se zde objeví.

V crossoveru se objevilo mnoho dalších Disneyových vlastnictví a postav, jako je například Mickey Mouse, Goofy, Aladdin, Elsa a mnoho dalších. Tato různorodost je skvělá pro fanoušky Disneyho, ale absence Simpsonových je rozhodně znatelná.

Zatím není jasné, proč Simpsonovi nebyli do Fortnite zařazeni. Může to být kvůli licenčním problémům nebo rozhodnutí ze strany tvůrců hry. V každém případě by však přidání Simpsonových do hry bylo zajímavým tahem, který by přilákal ještě větší množství hráčů.

Fortnite je známý svými crossover událostmi s různými značkami a kulturními ikonami. Disney je jednou z největších značek na světě a jeho spojení s Fortnite mělo obrovský potenciál. Možná se v budoucnu dočkáme nového crossoveru, ve kterém se Simpsonovi konečně objeví.

Zdroj: The Fortnite Disney crossover is missing one huge show

[Článek](https://www.pcgamesn.com/fortnite/disney-the-simpsons) na PCGamesN: The Fortnite Disney crossover is missing one huge show

Další články na PCGamesN: [Fortnite map – klíčové lokace](https://www.pcgamesn.com/fortnite/new-map), [Fortnite skins – kostýmy, plachtící objekty, emotes](https://www.pcgamesn.com/fortnite/fortnite-skins-outfits-gliders-emotes), [All Fortnite Kapitola 4 zbraně](https://www.pcgamesn.com/fortnite/new-guns-weapons)

FAQ:
1. Proč Simpsonovi nebyli zařazeni do Fortnite crossoveru s Disney?
– Nejslavnější animovaná rodina ve světě chyběla ve Fortnite Disney crossoveru, přestože Disney nedávno koupil Fox, vlastníka práv na Simpsonovy.

2. Jaké další Disney vlastnictví a postavy se v crossoveru objevily?
– V crossoveru se objevilo mnoho dalších Disneyho vlastnictví a postav, například Mickey Mouse, Goofy, Aladdin, Elsa a mnoho dalších.

3. Můžeme se v budoucnu dočkat nového crossoveru s Simpsonovými ve Fortnite?
– Je možné, že se v budoucnu dočkáme nového crossoveru, ve kterém se Simpsonovi konečně objeví ve světě Fortnite.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fortnite/disney-the-simpsons