Computex 2022 bude

Plánuje se takový mix a to jak možného fyzického navštívení, ale i online. Computex 2022 se tedy vrací poté, co byl v roce 2020 a 2021 zrušen kvůli Covid-19. Organizátor této události TAITRA plánuje zavést jak možnost přítomnosti fyzické, tak i online.

Svět ještě není 100% vrácen do dob před pandemií a spousta lidí se obává cestovat. E3 2022 je toho důkazem i když u této události E3 hrají i jiné faktory. Fyzicky můžete být na Computex 2022 přítomni od 24 – 27. května a digitálně od 24. května do 6. června.

Na této události se budou firmy soustředit na zrychlenou inteligenci, Connected X-Experience, Digitální svět, Inovativní PC, Inovace a Startupy a udržitelnost. I když to nevypadá na nějak skvělou událost co se her týče, tak se zde představí herní technologie. Na události totiž budou společnosti Acer, AMD, Arm, Asus, Gigabyte, IBM, Kioxia, Microsoft, MSI, Nvidia, Qualcomm, Supermicro, Texas Innstruments a Zotac. Intel na tomto seznamu není, což je divné, protože přeci jenom Intel má své nové grafiky Arc.