Counter-Strike 2 přináší revoluci v herním zážitku: Hándedness konečně funguje!

Po 23 letech napínavých bitev mezi teroristy a protiteroristickými jednotkami, kde se bojovalo o bomby, rukojmí a podobně, se vývojářům Counter-Strike 2 podařilo zdokonalit technologii, která jim dlouho unikala – hándedness, neboli dominanci rukou. Kdysi levá ruka pouze neúčinně visela kolem, byla použita pro přebíjení nebo podpírání zbraně, nyní může hráčům sloužit k střelbě.

Díky nedávné aktualizaci je nyní možné přepínat mezi levou a pravou rukou v Counter-Strike 2. Hráči si mohou nastavit preferovanou ruku, takže na začátku každého zápasu bude jejich postava držet zbraň vždy ve správné ruce. Tato změna je viditelná i pro ostatní sledující hráče, kteří tak mohou vidět, kde přesně se zbraň nachází.

Změnit dominantní ruku můžete i uprostřed kola, což vám umožní nahlížet za roh zbraní z jiného úhlu. Stačí stisknout klávesu H (ve výchozím nastavení na klávesnici QWERTY US). Pokud máte v ruce nůž, můžete dokonce vidět animaci, jak postava nůž přehazuje z jedné strany na druhou. A proč byste neměli mít nůž? S nožem se běží rychleji.

Jedna zásadní otázka zůstává: Změní se animace přebíjení? Přestane vaše postava konečně dělat ten hloupý pohyb, kdy musí sahat přes celou stranu AK-47, aby natáhla závěr? To bych rád zjistil sám.

Více informací o změnách