CS:GO dosáhlo nového rekordu počtu hráčů na Steamu

Hra Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) nedávno překonala svůj vlastní rekord počtu hráčů na platformě Steam. Poté, co byla v březnu oznámena hra Counter-Strike 2, přihlásilo se do CS:GO 1 519 457 lidí. Nyní byl tento rekord překonán a SteamDB zaznamenala 1 818 773 hráčů – což je skok o téměř 300 000.

Příčinou tohoto nárůstu mohou být odměny spojené s nadcházejícím pařížským majorem a výzvou Pick’Em, kterou Valve pro hráče připravil. V této výzvě mohou hráči předpovědět výsledky turnaje a čím přesnější budou, tím cennější odměny získají.

Společnost Valve také přidala novou kosmetiku, jako jsou samolepky s logy týmů a podpisy hráčů. Tyto samolepky lze přidat na jakoukoli zbraň, což může být pro sběratele zajímavé. Protože jich je mnoho, mohou být některé z nich na komunitním trhu Steamu poměrně drahé.

Je však důležité poznamenat, že část hráčů může být způsobena také boty, které se připojují ke hře. Nicméně, CS:GO si stále udržuje velkou popularitu mezi hráči a vypadá to, že to tak zůstane i nadále.

Co je CS:GO?

CS:GO je taktická střílečka pro více hráčů, kterou vyvinula společnost Valve Corporation. Hra se odehrává v různých módů a cílem hráčů je porazit nepřátelský tým.

Co je Pick’Em výzva?

Pick’Em výzva je soutěž pro hráče CS:GO, kteří mohou předpovídat výsledky turnaje. Hráči získají odměny za přesnost svých předpovědí.