Daredevil: Born Again – První trailer odhalen za zavřenými dveřmi

Daredevil: Born Again - První trailer odhalen za zavřenými dveřmi

Charlie Cox se příští rok konečně vrátí v novém MCU seriálu na Disney Plus. Téměř dva roky poté, co společnost Disney oficiálně oznámila, že připravuje nový televizní seriál Daredevil, oficiálně poskytla informace o vydání svého připravovaného seriálu pro Disney+.

Fans Marvel Cinematic Universe se mohou těšit na návrat oblíbeného superhrdiny Daredevila, kterého ztvárňuje herec Charlie Cox. Nový seriál s názvem „Daredevil: Born Again“ bude mít premiéru v březnu 2025 a už nyní se můžeme těšit na první trailer, který slibuje napínavé a akční scény.

Po úspěšných sezónách Daredevila na Netflixu se fanoušci těší na další dobrodružství slepého právníka z New Yorku. Společnost Disney slibuje, že nový seriál bude ještě temnější a napínavější než předchozí verze a bude navazovat na události z posledních filmů MCU.

FAQ:

1. Kdy bude nový seriál Daredevil: Born Again dostupný na Disney+?
– Nový seriál bude mít premiéru v březnu 2025 na streamovací platformě Disney+.

2. Kdo se vrátí v roli Daredevila?
– Hvězda Charlie Cox se vrátí v roli Daredevila a fanoušci se mohou těšit na jeho skvělý herecký výkon.

3. Jaké novinky můžeme očekávat v novém MCU seriálu Daredevil: Born Again?
– Nový seriál slibuje ještě temnější a napínavější příběh než předchozí verze, který naváže na události z posledních filmů Marvel Cinematic Universe.

Zdroj: https://cz.ign.com/daredevil-born-again/18019/news/daredevil-born-again-vydani-je-naplanovano-na-brezen-2025-prvni-trailer-byl-predstaven-za-zavrenymi