Dead Island 2 překvapivě v Xbox Game Pass!

Dead Island 2 překvapivě v Xbox Game Pass!

Dead Island 2 překvapivě dostupné v rámci služby Xbox Game Pass

Fanoušci populární zombie akční hry Dead Island 2 se mohou těšit, protože bylo oznámeno, že hra bude nyní k dispozici v rámci služby Xbox Game Pass. Tato zpráva byla zveřejněna prostřednictvím oficiálního blogu společnosti Microsoft a určitě potěší všechny hráče, kteří si chtějí zahrát tento očekávaný titul.

Dead Island 2 je pokračováním oblíbené série her, ve kterých se hráči dostávají do světa plného nemrtvých, kde musí bojovat o přežití a odhalit tajemství za hrozbou zombie apokalypsy. Hra nabízí rozsáhlý otevřený svět k prozkoumání, možnost vylepšování postav a samozřejmě spoustu brutálního boje s nepřáteli.

Díky zařazení Dead Island 2 do nabídky Xbox Game Pass mají hráči možnost si hru vyzkoušet bez dodatečných nákladů a přístupu. Tato služba nabízí mnoho dalších skvělých her, které mohou být hrány přímo na konzoli Xbox nebo PC, a Dead Island 2 se tak stává dalším lákadlem pro předplatitele Xbox Game Pass.

Pokud jste fanouškem akčních her a milujete boj s nemrtvými, určitě neváhejte a vyzkoušejte Dead Island 2 v rámci služby Xbox Game Pass. Můžete se tak ponořit do napínavého příběhu plného adrenalinových momentů a boje o přežití ve světě ovládnutém zombie.

FAQ:
1. Jak mohu získat přístup k Dead Island 2 v rámci Xbox Game Pass?
– Stačí být předplatitelem služby Xbox Game Pass a můžete si hru okamžitě stáhnout a začít hrát.

2. Jak dlouho bude Dead Island 2 k dispozici v rámci Xbox Game Pass?
– Dead Island 2 je součástí nabídky Xbox Game Pass, takže si jej můžete užít tak dlouho, dokud budete předplatitelem služby.

3. Mohu hrát Dead Island 2 na konzoli Xbox i PC?
– Ano, Dead Island 2 je dostupné pro obě platformy v rámci služby Xbox Game Pass. Stačí si vybrat, na které konzoli chcete hrát.

Zdroj: https://cz.ign.com/dead-island-2/16927/news/prekvapive-uvedeni-hry-dead-island-2-v-ramci-sluzby