„Deadpool a Wolverine připravují Avengers: Tajnou válku“

"Deadpool a Wolverine připravují Avengers: Tajnou válku"

První ukázkový trailer pro Deadpool 3 dorazil a nyní víme skutečný název tohoto dlouho očekávaného pokračování – Deadpool & Wolverine. Ano, dva největší taháky ve světě X-Menů od Foxe konečně spojují síly ve vlastním superhrdinském filmu. Přesto byste to z traileru nemuseli poznat, protože Hugh Jackmanův Logan je v něm jen velmi krátce naznačen.

Co jsme se dozvěděli z prvního traileru Deadpool 3? O čem se film vlastně jedná? Proč je Ryan Reynoldův Deadpool unesen TVA? Jak zapadá Wolverine do příběhu? Je to Doctor Doom, kterého vidíme v traileru? Podívejme se na to, co momentálně víme a nevíme a přiblížme si pár klíčových cameo rozmístěných po traileru.

Na konci článku najdete FAQ, ve kterém najdete odpovědi na tři nejčastěji kladené otázky.

Prvním bodem ve FAQ je otázka:

1. Jaká je zápletka filmu Deadpool 3?
Zatím z traileru nelze přesně určit zápletku filmu, ale zdá se, že Deadpool je unesen TVA, což je organizace, která má na starosti správu časových linií ve vesmíru Marvelu. Přesný důvod jeho únosu zatím neznáme.

Druhá položka ve FAQ se dotýká Wolverina:

2. Jak zapadá Wolverine do příběhu Deadpool 3?
Zatímco ve traileru nedostáváme mnoho informací ohledně Wolverinea, je jasné, že postava ztvárněná Hugh Jackmanem bude hrát nějakou roli ve filmu. Je možné, že se jedná o společné dobrodružství Deadpoola a Wolverina, což by bylo pro fanoušky obou postav velkým lákadlem.

Poslední bod ve FAQ se zaměřuje na cameo a odkazy na další postavy:

3. Které klíčové cameo se objevují v traileru Deadpool 3?
Trailer obsahuje několik ukázek dalších postav, které by mohly hrát důležitou roli ve filmu. Mezi nimi je vidět postava, kterou bychom mohli identifikovat jako Doctora Dooma, ikonického padoucha z vesmíru Marvel Comics. Další postavy však zatím zůstávají tajemstvím a budeme se muset dočkat dalších informací od tvůrců.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první trailer Deadpool 3, je stále mnoho otazníků ohledně děje a nadcházejícího týmu Deadpoola a Wolverina. Fanoušci budou muset čekat a sledovat další informace, které se budou postupně objevovat.

**Klíčová slova**: trailer, Deadpool 3, Wolverine, Fox, X-Men, Ryan Reynolds, Hugh Jackman, TVA, Doctor Doom, cameo, superhrdinský film

Zdroj: https://cz.ign.com/deadpool-wolverine/16812/video/how-deadpool-wolverine-sets-up-avengers-secret-wars