Disney nechává Deadpoola & Wolverina vysoko hodnocené

Disney nechává Deadpoola & Wolverina vysoko hodnocené

Ryan Reynolds nedávno prozradil, že byl překvapen, když mu Disney dovolil spojit Deadpoola a Wolverina v rámci Marvel Cinematic Universe. „Jsem na ně opravdu hrdý, že to udělali,“ uvedl herec.

Deadpool a Wolverine se setkají na plátně 26. července 2024 a fanoušci se nemohou dočkat, až uvidí jejich ikonické postavy společně v jednom filmu. Tato netradiční spojení postav z různých filmových světů se stávají stále populárnějšími a MCU rozhodně nezaostává.

Na co se můžeme v novém filmu těšit? Určitě na klasický smysl pro humor Deadpoola a drsnost Wolverina. Tvůrci slibují akční scény plné napětí a nekompromisního boje. Navíc se můžeme těšit na jejich zajímavou interakci a chemii mezi oběma postavami.

Pokud máte otázky ohledně spojení Deadpoola a Wolverina v MCU, možná vám následující FAQ pomůže:

1. Proč se rozhodli spojit Deadpoola a Wolverina?
Tvůrci chtějí překvapit fanoušky novým a zajímavým obsahem a sdružování ikonických postav je jedním z jejich způsobů, jak toho dosáhnout.

2. Jaké budou důsledky tohoto spojení pro MCU?
Spojení Deadpoola a Wolverina otevírá dveře k novým možnostem pro budoucí filmy v rámci Marvel Cinematic Universe a může dovést k dalším zajímavým spojením postav.

3. Co můžeme očekávat po vydání filmu Deadpool & Wolverine?
Po vydání filmu můžeme očekávat reakce fanoušků, možná další spin-offy nebo dokonce plnohodnotné filmy, které budou navazovat na události v tomto spojeném filmu.

Zdroj: https://cz.ign.com/deadpool-wolverine/18087/news/ryan-reynolds-je-prekvapen-ze-spolecnost-disney-nechala-deadpoola-wolverina-v-tak-vysokem-ratingu-jautm_source=cz.ign.com