Dokončení Dead Island 2 ve stylu festivalového chaosu

Dokončení Dead Island 2 ve stylu festivalového chaosu

Nové psychedelické DLC pro Dead Island 2 je tady a přináší s sebou skvělou zábavu pro všechny fanoušky této zombie akce. Hra, která se původně měla stát pokračováním populárního herního titulu, se nakonec proměnila v samostatnou malou hříčku, která má však co nabídnout.

Nové DLC přináší hráčům zcela nový zážitek, kdy vstoupí do psychedelického světa plného barev, vzrušení a nečekaných situací. Hráči se dostanou do konfliktu s novými druhy zombie, které mají zcela odlišné schopnosti a chování než ti klasické. Navíc se mohou těšit na nové lokace, zbraně a mise, které ještě více prohloubí jejich herní zážitek.

Dead Island 2 se tak opět dostává do centra pozornosti a hráči se mohou těšit na hodiny zábavy a napětí. Pro všechny fanoušky této série je to skvělá příležitost znovu se ponořit do světa zombie a ukázat svoje dovednosti v boji proti nemrtvým.

FAQ:
1. Jak si mohu stáhnout nové psychedelické DLC pro Dead Island 2?
– Nové DLC je dostupné ke stažení v digitální podobě prostřednictvím platformy, na které hru vlastníte (např. Steam, PlayStation Store).

2. Jaké novinky přináší nové DLC do hry?
– Nové DLC přidává do hry nové lokace, zbraně, mise a druhy zombie s odlišnými schopnostmi.

3. Je nové DLC součástí season passu nebo je potřeba ho zakoupit samostatně?
– Nové psychedelické DLC pro Dead Island 2 je dostupné jako samostatný obsah a není zahrnuto ve season passu. Každý hráč si ho musí zakoupit zvlášť.

Nechte se tak unést do světa Dead Island 2 a zažijte napínavé chvíle plné akce a adrenalinu!

Zdroj: https://cz.ign.com/dead-island-2/17350/news/vime-presne-kdy-se-objevi-druhe-pribehove-dlc-pro-dead-island-2-ve-kterem-budeme-moci-porazit-zombie