Draven dostal nervy, tanky vítězí – nový micropatch v League of Legends

Draven dostal nervy, tanky vítězí - nový micropatch v League of Legends

Ve světě populární online hry League of Legends dochází k pravidelným aktualizacím a balančním změnám, které se naživé servery dostávají zhruba každé dva týdny. Kromě běžného harmonogramu aktualizací přišel konec první části sezóny a spuštění druhé části, která přinesla více změn než kdykoli předtím, včetně nových a upravených předmětů, aktualizací šampionů a změn v systému odměn. Společnost Riot Games vydala následný mikro patch pro verzi 14.10, který zamaskoval významnou změnu u oblíbeného šampiona, kterou nikdo nečekal.

Tímto šampionem je Draven, který nečekaně dostal v patchi nerf. Tato změna zasáhla komunitu hráčů, kteří považují Dravena za jednoho z nejoblíbenějších a nejsilnějších šampionů ve hře. Nerf u Dravena mohl znamenat změnu herního stylu pro mnoho hráčů, kteří se na něj spoléhali.

Kromě změny u Dravena přinesl mikro patch také výhru tanků, což může ovlivnit herní meta. Tanky jsou známé svou odolností a schopností absorbce útoků, takže jejich zvýšená úspěšnost může změnit dynamiku soubojů a strategií ve hře.

Hráči League of Legends tak budou muset adaptovat své strategie a herní styly na tyto nové změny, které mohou ovlivnit průběh jejich her. Riot Games je známý svou neustálou snahou o vyváženost hry a reakcemi na zpětnou vazbu komunity hráčů.

Pokud se chcete dozvědět více o mikro patchi a dalších změnách ve hře League of Legends, navštivte originální článek na stránkách PCGamesN.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/league-of-legends-micropatch-sneaks-in-enormous-draven-nerf