Druckmann: Naughty Dogova hra může změnit mainstream hraní

Druckmann: Naughty Dogova hra může změnit mainstream hraní

Naughty Dog, studio známé svými úspěšnými sériemi jako Uncharted a The Last of Us, má v plánu změnit pravidla hry. Podle Neila Druckmanna, šéfa vývojářského týmu, by jejich příští projekt mohl **redefinovat mainstreamové vnímání her**.

Naughty Dog se v průběhu let vypracovalo na špičku herního průmyslu díky své schopnosti tvorby **herních zážitků s emocionálně pohnutými příběhy** a **vynikající grafikou**. Druckmann v rozhovoru pro deník The New York Times prozradil, že nová hra studia bude mít ambiciózní cíle a může změnit to, jak lidé hry vnímají.

„Myslím si, že **naše nová hra může otevřít nové možnosti pro herní průmysl** a posunout hranice toho, co hry dokážou dnes nabídnout,“ uvedl Druckmann. Podrobnosti o novém projektu však zatím zůstávají utajeny.

Fanoušci Naughty Dog jsou tak napjatí a netrpělivě očekávají další informace o příští hře od studia. S ohledem na dosavadní kvalitu tvorby a Druckmannova slova je jisté, že se máme na co těšit.

**FAQ:**
1. Kdo je šéfem studia Naughty Dog?
2. Jaké jsou dosavadní úspěšné série od tohoto vývojářského studia?
3. Jaký je hlavní důvod, proč fanoušci očekávají novou hru od Naughty Dog?

Zdroj: https://cz.ign.com/the-last-of-us-2/18132/news/neil-druckmann-rika-ze-dalsi-hra-od-naughty-dog-by-mohla-zmenit-mainstreamove-vnimani-her