Dvojí dávka XP v CoD: Vanguard o víkendu moc nefungovala

Tento víkend měli hráči možnost získat své body pro další odemknutí svých úrovní a to mnohem rychleji. Nicméně hráči si stěžují, že tyto dvojité zkušenostní body, které jste mohli získat tedy rychleji, tak měly problém.

Hráči tak mohli jednoduše dosáhnout na nové zbraně, vylepšit jejich operátory a další. Hra vyšla 5. listopadu a vrací se zpět do druhé světové války. Nicméně v recenzích na tom moc dobře nebyla. Ve hře pro jednoho hráče nabízí spoustu cutscén a krátkou hratelnost asi 5 hodin. Nicméně hráči si hru nyní kupují již zájmena kvůli hře pro více hráčů a zombie módem.

Na své zbraně budete moci dávat další příslušenství, ale to vše podle toho, jaké úrovně v této hře dosáhnete. Nicméně dosáhnout 70 úrovně bez víkendu, který by nabídnul dvojitou rychlost získávání zkušenostních bodů by nebylo možné.

Hráči si stěžují, že dvojité body byly extrémně pomalé nebo nefungovaly vůbec. Hráči z Vanguard tedy o víkendu hodně tuto hru hráli, aby získali vyšší úroveň, nicméně některým se to nepovedlo. Nicméně hráči hráli většinou na malé mapě Shipment, kde i tak lze tyto body získat velmi snadno. Je to vlastně taková malá aréna. Je tedy možné, že vývojáři udělali schválné zpomalení těchto bodů podle velikosti mapy, protože takto by nabrali body hráči až moc rychle.