EA Sports FC – Nová éra mobilního fotbalu

Když EA oznámila své rozhodnutí vzdát se práv na název FIFA, bylo to velké překvapení pro mnohé. Mnoho lidí se divilo, proč by takový gigant, jakým je EA, učinil takové rozhodnutí. Odpověď je jednoduchá: licenční poplatky. FIFA za licenci, což je v podstatě jen za název hry, požadovala sumy, které mnozí považovali za nereálné.

Avšak fanoušci fotbalových her nemusí zoufat. Od září nás čeká nová éra pod názvem EA Sports FC. Tato hra se objeví nejen na PC a konzolích, ale bude k dispozici i pro mobilní zařízení. Hlavní hvězdou této mobilní verze bude Vinicius Junior.

Uživatelé systémů iOS a Android se mohou těšit na mnoho vylepšení. V podstatě každá část hry prochází aktualizací. Abychom získali více informací o těchto vylepšeních, můžeme sledovat týdenní deep dive videa, která EA plánuje zveřejnit. První z nich by měla vyjít již 24. srpna.

Pro ty, kteří milují fotbal a chtějí si vybrat z více než 18 tisíc fotbalistů a 500 týmů z top lig jako Premier League, Bundesliga nebo LaLiga, je EA Sports FC Mobile skvělou volbou. Hra bude oficiálně vydána 26. září na iOS (App Store) a Android (Play Store).