EA Sports FC přichází jako nástupce FIFA 24

V červenci se dozvíme více informací o EA Sports FC, která nahradí hru FIFA 24. Prozatím máme alespoň nové logo, na které se můžeme podívat. „EA Sports FC, vytvořený pro fanoušky fanoušky, je nový fotbalový klub pro budoucnost fotbalu, kterou chceme společně budovat,“ vysvětluje vydavatel na nových oficiálních stránkách hry.

Naše nová identita značky je inspirována trojúhelníky, které jsou součástí fotbalu EA Sports již 30 let. Tuto značku začnete vídat ve stovkách fotbalových zápasů po celém světě „v nejbližších dnech“. V červenci se pak dočkáme „podrobných informací o produktu“ EA Sports FC.

Prozatím EA potvrdila partnerství s Premier League, Ligou mistrů UEFA, Ligou mistrů UEFA žen, La Liga Santander, Bundesligou, Ligue 1, Serií A, CONMEBOL Libertadores, Barclays Women’s Super League, NWSL a „mnoha dalšími“.

Co se týče podrobností o hře, můžeme se jen pokusit číst mezi řádky marketingové kopie EA. Velmi zdůrazňují, že tato hra bude čerpat z „30 let“ fotbalové historie EA, která zahrnuje celou sérii FIFA sahající až do roku 1993. Ačkoli EA opouští název FIFA, zdá se, že vydavatel chce dát jasně najevo, že EA Sports FC bude stále součástí stejné série se vším, co k tomu patří.

Co je EA Sports FC?

EA Sports FC je nástupce hry FIFA 24, který by měl přinést nový přístup k fotbalovým hrám.

Kdy se dozvíme více informací o hře?

V červenci se očekává, že EA poskytne podrobnější informace o hře.

Jaké partnerství EA potvrdila?

EA potvrdila partnerství s Premier League, Ligou mistrů UEFA, Ligou mistrů UEFA žen, La Liga Santander, Bundesligou, Ligue 1, Serií A, CONMEBOL Libertadores, Barclays Women’s Super League, NWSL a mnoha dalšími.

Bude EA Sports FC součástí série FIFA?

Ačkoli název FIFA bude opuštěn, EA Sports FC bude stále součástí stejné série se vším, co k tomu patří, a bude čerpat z „30 let“ fotbalové historie EA, která zahrnuje celou sérii FIFA sahající až do roku 1993.