„Fallout 4 DLSS mod zvyšuje výkon a kvalitu tam, kde Bethesda ne“

"Fallout 4 DLSS mod zvyšuje výkon a kvalitu tam, kde Bethesda ne"

Nový mod pro Fallout 4 zvýší výkon a kvalitu díky technologii DLSS

Nvidia Deep Learning Super Sampling (DLSS) přišlo o mnoho let později než Fallout 4, takže RPG samozřejmě nemá tuto funkci, ani se nepoužívají žádné metody upscalingu. Nicméně, přestože nedávno došlo k oznámení nového PC patche, který by mohl tuto funkci přinést, od vývojářů nebylo nic slyšet. Proto se moddeři chopili iniciativy a výsledky jsou jednoznačně pozitivní.

Nový mod pro Fallout 4, který využívá technologii DLSS, nejenže zvyšuje výkon hry, ale také zlepšuje její kvalitu obrazu. Díky tomu jsou textury jasnější a detaily ostřejší, což přináší ještě intenzivnější herní zážitek.

Pokud se zajímáte o tento nový mod, můžete se dočíst více na stránkách PCGamesN článku s názvem „Fallout 4 DLSS mod boosts performance and quality where Bethesda won’t“. Tam najdete všechny potřebné informace o tom, jak tento mod nainstalovat a jaké výhody přinese.

Pokud máte rádi Fallout 4 a chcete si hru vylepšit ještě více, nezapomeňte se podívat i na další články od PCGamesN jako jsou „Fallout 4 console commands“ nebo „Best Fallout 4 mods“. Pokud máte pochybnosti ohledně toho, zda váš počítač splňuje systémové požadavky pro hru Fallout 4, můžete si je zkontrolovat na stránkách pcgamebenchmark.com.

FAQ:

1. Co je Nvidia Deep Learning Super Sampling (DLSS)?
DLSS je technologie vyvinutá společností Nvidia, která využívá umělou inteligenci k upscalingu obrazu ve hrách. Díky této technologii jsou hry schopny běžet s vyšším výkonem a lepší kvalitou grafiky.

2. Proč nenabízí Bethesda funkci DLSS ve hře Fallout 4?
Bethesda dosud nepřidala do hry Fallout 4 funkci DLSS nebo jakékoliv jiné metody upscalingu. Moddeři proto vytvořili vlastní mod, který tuto funkci do hry přidává.

3. Jak mohu nainstalovat tento nový mod do hry Fallout 4?
Pokud si chcete nainstalovat tento mod, stačí navštívit stránky PCGamesN a podle instrukcí v článku „Fallout 4 DLSS mod boosts performance and quality where Bethesda won’t“ provedete instalaci.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fallout/4-dlss-mod