Fallout: Miami – Objevte Post-Nukleární Miami v Unikátním Modu pro Fallout 4

Fallout: Miami není běžným rozšířením pro hry, jak by si mohli někteří myslet na první pohled. Jde o rozsáhlou modifikaci hry Fallout 4, která představuje úplně novou oblast – post-apokalyptické Miami. Toto místo je zcela unikátní tím, že žádná z předchozích her série Fallout se zde nikdy neodehrávala.

Vývojáři modu, skupina nadšených modderů, se rozhodli tuto oblast oživit a přidat do oblíbené hry. Fallout: Miami nabízí to, co fanoušci série od nového dílu očekávají: nové lokality k prozkoumání, hojnost nepřátel, rozmanité frakce a jedinečné postavy.

Hráči se mohou těšit na bohatou příběhovou linku a vedlejší úkoly, které budou plné rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky. Nechybí ani nové vybavení, osady a noví společníci, se kterými můžete prozkoumávat devastované Miami.

Ačkoliv mod Fallout: Miami je ve vývoji již šestý rok, stále není známo, kdy bude oficiálně vydán. Nedávno byl odložen i jiný velký mod, Fallout: London, kvůli aktualizaci Fallout 4, která narušila funkčnost mnoha modů. Moddeři se nyní snaží mod aktualizovat pro novou verzi hry.