Farming Simulator 25: Nová Generace Herního Zážitku

Farming Simulator 25 se připravuje na zásadní průlom ve světě videoher. Jako první hra série FS bude exkluzivně vydaná pro nové konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5, což vývojářům umožňuje plně využít jejich vyšší výkon. Díky tomu se dočkáme impozantních vylepšení v grafice, fyzice a herních mechanizmech. Kromě toho bude hra dostupná i na PC.

Inovace a rozšíření obsahu jsou klíčové aspekty Farming Simulator 25. Hráči budou moci prozkoumat tři rozmanité herní mapy umístěné ve Východní Asii, Severní Americe a Střední Evropě. Herní svět bude živější díky novým plodinám, jako jsou dvě variace ryže, špenát a další, celkem ve více než 20 odlišných variacích. Farmářský zážitek obohatí i nově přidané zvíře – byvol.

Multiplayer nabídne možnost budovat farmářské impérium ve spolupráci s přáteli, zatímco automatizované stáje a vylepšená technologie strojů a polí posunou hru na novou úroveň. Seznam více než 400 nástrojů, strojů a předmětů od více než 150 známých značek zahrnuje i nové stroje pro asijské farmářství.

Slibovaná vylepšená grafika a fyzikální efekty v GIANTS Engine 10 přidávají realističnost každému detailu – od vzdálené mlhy po dynamické efekty počasí a deformace polí. Farming Simulator 25 vyjde 12. listopadu 2024 a přinese dosud neviděný zážitek ve virtuálním farmáření.