Furiosa: Mad Max Saga – Nový filmový materiál po Cannes premiéře

Furiosa: Mad Max Saga - Nový filmový materiál po Cannes premiéře

Film Furiosa, pokračování kultovního Mad Max: Fury Road, se blíží do kin s velkým očekáváním fanoušků. Nová ukázka filmu odhalila šest minut akčního šílenství, které můžeme očekávat na plátnech.

Režisér George Miller se opět postavil za kameru a přivedl nás zpět do světa postapokalyptického blázince, kde se jediným pravidlem je přežít za každou cenu. Hlavní roli Furiosy tentokrát ztvární mladá herečka Anya Taylor-Joy, která se už teď těší na premiéru filmu.

Fanoušci série se mohou těšit na další adrenalinovou jízdu plnou akce, neuvěřitelných scén a skvělých zážitků. Film Furiosa slibuje být ještě větším šílenstvím než jeho předchůdce a přinést nám nezapomenutelné okamžiky na plátně.

Pokud se ptáte, co od filmu očekávat, připravili jsme pro vás krátké FAQ:

1. Jak dlouhý je film Furiosa?
Film bude mít standardní délku kolem dvou hodin, což je dostatek času na to, aby nás zavedl do svého světa a nechal nás zhlédnout zběsilé akční scény.

2. Bude ve filmu nějaký cameo od Toma Hardyho?
Bohužel, herec Tom Hardy, který hrál hlavní roli Maxe ve filmu Fury Road, se ve filmu Furiosa neobjeví. Hlavní roli si tentokrát zahraje Anya Taylor-Joy.

3. Přinese film Furiosa nějaké nové postavy?
Ano, ve filmu se objeví nové postavy, které doplní svět Mad Max a přinesou další zajímavé dynamiky do příběhu.

Furiosa slibuje být jedním z největších hitů tohoto roku a my se nemůžeme dočkat, až si ho v kinech užijeme naplno. Buďte připraveni na zběsilou jízdu plnou akce a dobrodružství!

Zdroj: https://cz.ign.com/furiosa-a-mad-max-saga/18056/news/furiosa-a-mad-max-saga-odhaluje-sest-minut-filmoveho-materialu-po-ohromujici-premiere-v-cannes