Future Games Show se vrací v červnu

Přes 40 her se objeví v živém vstupu, který bude k dispozici na různých platformách a to ať Twitch.tv nebo YouTube a to 11. června. Tato událost se tedy opět vrací v létě a nabídne tak více jak 40 her na PC a konzole.

Future Games Show se poprvé objevilo na scéně v roce 2020 a tedy v době, kdy začala pandemie a vše okolo bylo zavřené. Nikdo tedy nesměl navštěvovat různé festivaly a události, kde bylo hodně lidí. Tento rok je to jiné, ale i přesto Future Games Show bude a doufají tak, že lidé stále budou tuto událost sledovat na internetu.

Od té doby bylo na této události představeno přes 200 zajímavých her a to ať se jedná o klasické rytmické hry, nebo jen nějaké simulátory pošťáka. Dále jste mohli vidět i exkluzivní trailery a možné aktualizace ze strany velkých vydavatelů. Kromě toho v červnu probíhá také Summer Games Festival, kde má někdy okolo 10. června v plánu vystoupit Microsoft s Bethesdou. Kromě toho se chystá Gamescom, který lze již navštívit přímo na místě.

E3 je stále zrušená, takže ani tento rok. Bude zajímavé sledovat, jestli ji někdo bude ještě potřebovat, protože velké společnosti si dělají vlastní události a tedy za zlomek ceny.